NIMCO UNIX ČERNÁ Police do koupelny 50 cm, do sprchy 2091-J-50-90
Code: 2091-J-50-90Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DOPLŇKY |
|---|---|
| Weight: | 0.64 kg |
| EAN: | 8595187120587 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Hliník, Kov |
| Hloubka: | 97 |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Šířka: | 500 |
| Výška: | 54 |
| Balení (š x v x h): | 560 x 70 x 115mm |
| Povrchová úprava: | Černá matná. |
| Rozměr: | 401-500 mm |
| Typ montáže: | Lepení |
| Váha: | 0,64 |
| Záruční doba: | 2 roky |
Be the first who will post an article to this item!
.png)