NIMCO BORMO Držák na ručníky dvojitý, 47 cm BR 11046D-26
Code: BR 11046D-26Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DOPLŇKY |
|---|---|
| Weight: | 0.69 kg |
| EAN: | 8595187104273 |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Kov, Mosaz + nerez ocel |
| Hloubka: | 105 |
| Šířka: | 470 |
| Výška: | 22 |
| Balení (š x v x h): | 60 x 160 x 520mm |
| Povrchová úprava: | Chrom. |
| Rozměr: | 401-500 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Váha: | 0,69 |
| Záruční doba: | 10 let |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)