Lucide TUBE - stropní svítidlo - GU10 - Bílá
Code: 22953/02/31Related products
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
145 Kč
–2 %
HG HG čistič oken HGCO
Skladem
141 Kč
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212220950 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 2 x 50 W |
| Výška [cm]: | 12.5 cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)