Lucide SUTTON - Nástěnné venkovní svítidlo - LED stmívatelné - 1x2W 2850K/3150K - IP54 - Senzor Den/Noc - Černá
Code: 15813/02/30Related products
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
270 Kč
–2 %
HG Čistič HG 250 ml HG4V1PK
Skladem
262 Kč
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212152084 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 4 V |
| Sensor: | Se senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 1 x 2 W |
| Výška [cm]: | 8.6 cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)