Lucide ST64 Třída B - Žárovka s vláknem - Ø 6,4 cm - LED stmívatelná - E27 - 1x7W 2700K - Průhledná
Code: 49089/07/60Related products
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
270 Kč
–2 %
HG Čistič HG 250 ml HG4V1PK
Skladem
262 Kč
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491893 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | B |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 6.4 cm |
| Výkon [W]: | 1 x 7 W |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)