Lucide P45 filamentová LED žárovka Ø 4,5 cm E14 1x3W 2700K - stmívatelná - průhledná
Code: 49046/03/60Related products
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
270 Kč
–2 %
HG Čistič HG 250 ml HG4V1PK
Skladem
262 Kč
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491770 |
| Patice: | E14 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 4 |
| Výkon [W]: | 1 x 3 W |
| Výška [cm]: | 7.7 cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)