Lucide MIZAR koupelnové nástěnné svítidlo - 60cm - LED - 6W - IP44 - černá
Code: 12201/60/30Related products
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
164 Kč
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212126924 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 6 W |
| Výška [cm]: | 7.2 cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)