Lucide MAGIC - nástěnné svítidlo - 1xE27 - USB nabíječka - černé
Code: 68211/81/30Related products
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
145 Kč
–2 %
HG HG čistič oken HGCO
Skladem
141 Kč
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212680051 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 40 W |
| Výška [cm]: | 50 cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)