Lucide G95 filamentová LED žárovka Ø 9,5 cm E27 1x5W 2700K - stmívatelná - průhledná
Code: 49032/05/60Related products
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491725 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 10 |
| Výkon [W]: | 1 x 4.9 W |
| Výška [cm]: | 13.8 cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)