Lucide CLAIRETTE - nástěnné svítidlo venkovní - LED - IP54 - Černá 28861/10/30
Code: 28861/10/30Related products
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212281104 |
| Barva: | Antracit |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Se senzorem pohybu a senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 1 x 13 W |
| Výška [cm]: | 38 cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)