Lucide CINTRA LED stolní lampa dobíjecí / na baterie - stmívatelná 3 kroky - Ø 9 cm 1x1,5W 3000K průhledná
Code: 13599/09/60Related products
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
145 Kč
–2 %
HG HG čistič oken HGCO
Skladem
141 Kč
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5411212134356 |
| Barva: | průhledné |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 220 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 1.5 W |
| Výška [cm]: | 8.7 cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)