Lucide 35911/16/31 YUMIKO LED bodové svítidlo stmívatelné - 2x8W - bílá
Code: 35911/16/31Related products
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
270 Kč
–2 %
HG Čistič HG 250 ml HG4V1PK
Skladem
262 Kč
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bodovky |
|---|---|
| EAN: | 5411212351685 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 7 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 2 x 10 W |
| Výška [cm]: | 8.2 cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)